Skip to content

Puntland Post

  • Follow Puntland Post on TWitter
  • Puntland Post on Facebook
  • Subscribe to Puntland Post YouTube Channel
  • Search posts on Puntland Post
  • Home
  • Warka
  • News
  • Sports
  • Jobs
  • Op-Ed
  • Contact Us

Category Warka

XOG: Puntland oo fashilisay barnaamij uu watay Taliye Xijaar

Taliyaha Ciidanka Booliiska Soomaaliya, Gen. Cabdi Xasan Maxamed (Xijaar), ayaa dhowaan magaalada Buuhoodle ka samaystay xarun laga qoro dadka doonaya… Sii akhri

Posted on October 18, 2021October 18, 2021 by News Office

Madaxweyne Deni oo safar aan la shaacin kadib ku wajahan caasimadda Garoowe

Posted on October 18, 2021October 18, 2021 by News Office

Madaxweynaha dowladda Puntland Siciid Cabdullaahi Deni oo muddooyinkii u dambeeyay ku sugnaa waddanka Imaraatiga Carbeed ayaa lagu wadaa in uu… Sii akhri

Xubno ka tirsan Gudiga Doorashooyinka Federaalka oo gaaray magaalada Gaalkacyo

Posted on October 18, 2021October 18, 2021 by News Office

Xubno ka mida Guddiyada Doorashooyinka heer Federaal (FEIT) iyo Heer Dowlad goboleed Galmudug (SEIT) ayaa maanta soo gaaray Magaalada Gaalkacyo… Sii akhri

Baarlamanka dowlad degaanka Soomaalida oo madaxweyne rasmiya u doortay Mustafe Cagjar

Posted on October 18, 2021October 18, 2021 by News Office

Baarlamaanka dowlad degaanka Soomaalida DDS ayaa maanta madaxweyne rasmiya u doortay, Mustafa Muxumed Cumar (Cagjar). Mustafa Cagjar ayaa sannidhii lasoo… Sii akhri

Soomaaliya iyo Turkiga oo ka wada-hadlay Arrimaha Maal-geshiga

Posted on October 18, 2021October 18, 2021 by News Office

Wasiirka Wasaaradda Ganacsiga iyo Warshadaha Xukuumadda Federaalka Soomaaliya Khaliif Cabdi Cumar, ayaa maanta la kulmay safiirka dowladda Turkiga ee Soomaaliya… Sii akhri

Mas’uuliyiin ka tirsan Puntland oo kulan gaar ah la yeeshay Taliska Ciidanka Badda Midowga Yurub

Posted on October 18, 2021October 18, 2021 by News Office

Madaxda ka tirsan dowladda Puntland ayaa Kulan la qaatay ciidamadda ilaaladda Xeebaha puntland ee midowga yurub. Wasiirka Wasaaradda Dekedaha iyo… Sii akhri

Muuse Biixi oo ka hadlay dadkii laga barakiciyay Laascaanood, eedeyna u jeediyay Puntland iyo OCHA

Posted on October 17, 2021October 17, 2021 by Desk

Madaxweynaha Somaliland Muuse Biixi Cabdi ayaa markii ugu horreysay si kulul uga hadlay dadkii laga barakiciyay magaalada Laascaanood, wuxuuna eedeyn… Sii akhri

Ciidamada Puntland iyo Al-shabaab oo ku dagaallamay tuulada Af-Urur

Posted on October 17, 2021October 17, 2021 by News Office

Dabley hubaysan oo ka tirsan Al-shabaab, ayaa saaka weerar ku qaaday saldhig ciidamada difaaca dowladda Puntland ku leeyihiin tuulada Af-Urur… Sii akhri

Shaqaalaha Puntland oo la fasaxay si loo maamuuso xuska Mowliidka

Posted on October 17, 2021October 17, 2021 by News Office

Dhammaan Shaqaalaha dowladda Puntland ayaa la fasaxay maalinta Talaadada ah oo ku beegan xuska barakaysan ee Dhalashada Nebi Muxamed SCW… Sii akhri

Madaxa UNHCR Soomaaliya oo booqday xarunta qaabilaadda Qaxootiga ee Boosaaso

Posted on October 17, 2021October 17, 2021 by News Office

Wefdi uu hoggaminaayo Madaxa Xafiiska Hay’adda UNCHR ee Soomaaliya Magatte Guisse ayaa booqasho ku tegay Xarunta qaabilaadda Qaxootiga ee magaalada… Sii akhri

Posts navigation

Older posts
Newer posts




Company

  • About us
  • Advertize on Puntland Post
  • Press kit
  • Contact us

Legal

  • Terms and Privacy Policy
  • Cookie Policy

Connect

  • Follow us on TWitter
  • Follow us on Facebook
  • Subscribe to our YouTube channel

© 2001 – 2026 Puntland Post. All rights reserved.

Close