Skip to content

Puntland Post

  • Follow Puntland Post on TWitter
  • Puntland Post on Facebook
  • Subscribe to Puntland Post YouTube Channel
  • Search posts on Puntland Post
  • Home
  • Warka
  • News
  • Sports
  • Jobs
  • Op-Ed
  • Contact Us

Author Cowke

Rati loo qisaasayo dil uu u geystay Nin!

Deegaanka Ballidhiig Ee Gobalka Togdheer Somaliland waxaa Xukun Dil ah lagu fulin doonaa Awr “Ratti” Dad Cun ahaa kaasi oo… Sii akhri

Posted on June 7, 2017June 7, 2017 by Cowke

Madaxweyne Farmaajo oo Kismaayo ku Wajahan

Posted on June 6, 2017 by Cowke

Wafdi uu Hogaaminayo Madaxweynaha Soomaliya Maxamed C/laahi Maxamed(Farmaajo) aya saakay ku wajahan magalada Kismaayo ee caasimadda KMG ah ee maamulka… Sii akhri

Diyaarada Qadar oo Adeegsaneeysa Hawada Soomaaliya kadib marki wadamada khaliijka ay xiriirka u jareen

Posted on June 6, 2017June 6, 2017 by Cowke

Sarkaal ka tirsan Hay’adda Duulista iyo Saadaasha Hawada Soomaaliya ayaa u sheegay post-gazette in 15 duullimaad oo Diyaaradda Qatar airways… Sii akhri

Booliska Melbourne oo toogtay muwaadin Soomaaliyeed

Posted on June 6, 2017June 6, 2017 by Cowke

Booliska magaalada Melbourne ee dalka Australia ayaa toogasho ku diley muwaadin asalkiisu Soomaali yahay kadib markii la sheegay in uu… Sii akhri

4 Dal oo Carbeed oo Xiririirka u jaray Dowlada Qadar

Posted on June 5, 2017 by Cowke

Sacuudi Carabiya, Masar, Baxrayn iyo Isutagga Imaaraadka Carabta ayaa xiriirkii dublamaasi u jaray dawladda Qadar iyaga oo ku eedeeyay in… Sii akhri

Muqdisho: Madaxweyne Farmaajo oo khudbad dhinacyo badan taabanaysa u jeediyay Kumanaan Qof

Posted on June 4, 2017June 4, 2017 by Cowke

Madaxweynaha Soomaaliya Maxamed  Cabdulaahi Farmaajo ayaa khudbad dheer uu u jeediyay Kumanaan kun oo shacab ah oo ka soo qeeybgalay… Sii akhri

Madaxweyne Farmaajo oo dibad bax Lagu taageerayay uga qeybgalay Muqdisho

Posted on June 4, 2017June 4, 2017 by Cowke

Magaalada Muqdisho ee caasimada Soomaaliya ayaa saaka waxaa ka dhacay dibad bax balaaran oo lagu taageerayay madaxweynaha Soomaaliya Maxamed Cabdulaahi… Sii akhri

Diyaarad ay Leedahay WFP oo ku bur burtay Gedo

Posted on June 3, 2017 by Cowke

Wararka PUNTLAND POST ay ka heleeyso Magaalada Gar Bahaareey ee Xarunta Gobolka Gedo Ayaa waxa ay sheegayaan in halkaasi ay… Sii akhri

Ciidamada Dowlada oo Howlgalo Hub ka Dhigis ah ka wada Muqdisho iyo Hub La la baxsaday

Posted on June 3, 2017June 3, 2017 by Cowke

Ciidamada Amaanka Dowlada Soomaaliya Gaar ahaan ciidamo si gaar ah loo tababaray ayaa howlgalo hub ka dhigis iyo aruurin ah… Sii akhri

Al-Shabaab oo weerar Qaraxyo ah iyo Dagaal Toos ah ku qaaday fariisin Ciidamada Kenya ay ku sugnaayeen

Posted on June 3, 2017June 3, 2017 by Cowke

Ciidamo Ka tirsan Al-shabaab ayaa xalay weerar qaraxyo iyo mid toos ah ku qaaday fariisin ciidamada Kenya ay ku leeyihiin… Sii akhri

Posts navigation

Older posts
Newer posts




Company

  • About us
  • Advertize on Puntland Post
  • Press kit
  • Contact us

Legal

  • Terms and Privacy Policy
  • Cookie Policy

Connect

  • Follow us on TWitter
  • Follow us on Facebook
  • Subscribe to our YouTube channel

© 2001 – 2026 Puntland Post. All rights reserved.

Close