Skip to content

Puntland Post

  • Follow Puntland Post on TWitter
  • Puntland Post on Facebook
  • Subscribe to Puntland Post YouTube Channel
  • Search posts on Puntland Post
  • Home
  • Warka
  • News
  • Sports
  • Jobs
  • Op-Ed
  • Contact Us

Category Warka

Koonfur Galbeed iyo Beesha Caalamka oo shir ka yeeshay dadkii laga soo raafay Laascaanood

Madaxweynaha Dowlad Goboleedka Koonfur galbeed Soomaaliya Mudane Cabdicasiis Xasan Maxamed Laftagareen ayaa kulan la qaatey wakiilo ka socdey beesha caalamka… Sii akhri

Posted on October 11, 2021October 11, 2021 by News Office

Ciidamada Ahlusunna oo ka baxay degmada Matabaan

Posted on October 11, 2021October 11, 2021 by News Office

Xoogagga Ahlusunna ayaa saaka isaga baxay degmada Matabaan oo ka tirsan Gobolka Hiiraan halkaas oo kamid ahayd magaalooyinka ay qabsadeen.… Sii akhri

Ciidamo xoog ku haystay Kastamka Canshuuraha koonfurta Gaalkacyo oo dib saldhigyadoodii loogu celiyay

Posted on October 11, 2021October 11, 2021 by News Office

Ciidamo ka tirsan Daraawiishta Galmudug, oo ka gadoodsan mushahar la’aan, ayaa lagu qanciyay in ay ka baxaan kastamka Canshuuraha koonfurta… Sii akhri

Shirka Amniga doorashooyinka dowladaha hoose oo Garoowe lagu qabtay

Posted on October 11, 2021October 11, 2021 by News Office

Wasiirka Wasaaradda Amniga iyo DDR ee Dawladda Puntland ayaa shir gudoomiyay shir looga hadlayay Amniga doorashooyinka dawladaha hoose ee degmooyinka… Sii akhri

Cali Guudlaawe oo shaqada ka eryay agaasimiyaashii wasaaradaha amniga iyo qorshaynta Hirshabeelle

Posted on October 11, 2021October 11, 2021 by News Office

Madaxweynaha Dowlad goboleedka Hirshabeelle Cali Cabdulaahi Xuseen ayaa xilkii ka qaaday Agaasimayashii wasaaradaha amniga gudaha iyo Wasaarada Qorsheynta, isagoo u… Sii akhri

Fiqi oo eedeyn u jeediyay Qoorqoor, taageerana u muujiyay Ahlusunna

Posted on October 10, 2021October 10, 2021 by Desk

Axmed Macallin Fiqi, wasiirkii hore ee amniga Galmudug ayaa ku eedeeyay madaxweynaha Galmudug Axmed Qoorqoor in uu abaabulayo dagaal ka… Sii akhri

Boqor Burhaan oo aan weli ka hadlin barakicintii Laascaanood ka dhacday

Posted on October 10, 2021October 10, 2021 by cph

Garoowe (Wararka PP) — Boqor Burhaan Boqor Muuse oo ah Boqorka Beesha Daarood ayaa weli ka aamusan barakicintii maamulka Somaliland… Sii akhri

Wefdi ka socda Soomaaliya oo gaaray magaalada Hague

Posted on October 10, 2021October 10, 2021 by News Office

Wefdi uu hoggaaminayo Ra’iisul Wasaare ku-xigeenka dalka Mahdi Maxamed Guuleed ayaa gaaray magaalada Hague ee waddanka Nederland.. Wefdiga ayaa ka… Sii akhri

Garaad Jaamac Garaad Ismaaciil oo Weli ka Aamusan Barakicintii Laascaanood

Posted on October 10, 2021October 10, 2021 by cph

Laascaanood (PP News Desk) — Xubno ka mid ah guddigii uu saaray Garaad Jaamac Garaad Ismaaciil ayaa isaga ku eedeeyay… Sii akhri

Shir ku saabsan Amniga Puntland oo Garoowe ka qabsoomay

Posted on October 10, 2021October 10, 2021 by News Office

Shir ku saabsan dardar gelinta iyo xoojinta Ammaanka Puntland ayaa ka qabsoomay xarunta ay Caasimadda Garoowe ku leedahay wasaaradda Amniga… Sii akhri

Posts navigation

Older posts
Newer posts




Company

  • About us
  • Advertize on Puntland Post
  • Press kit
  • Contact us

Legal

  • Terms and Privacy Policy
  • Cookie Policy

Connect

  • Follow us on TWitter
  • Follow us on Facebook
  • Subscribe to our YouTube channel

© 2001 – 2026 Puntland Post. All rights reserved.

Close